KYMCO CV3 550i ABS je první tříkolový skútr značky KYMCO. Díky své komfortní a bezpečnostní výbavě je KYMCO CV3 skvělou alternativou pro ty, kteří si chtějí vychutnat obratnost skútru v městském provozu a současně komfort osobního automobilu.

Obě přední kola jsou vedena pomocí paralelogramového zavěšení s dvojitými vidlicemi a zajišťují nadprůměrnou stabilitu a důvěru řidiče v adhezi kol. O pohon se stará spolehlivý a sametově běžící dvouválcový motor o objemu 550 ccm.

Výraznou tuhost při nízké hmotnosti dává modelu KYMCO CV3 jeho sofistikovaný hliníkový rám a technologie Power Transmission Matrix (PTM). Rovněž u elektronické výbavy se nešetřilo, je vybaven moderní digitální přístrojovkou se systémem Noodoe a sériově rovněž tempomatem. Dále zde naleznete účinné plexi, vyhřívané rukojeti a keyless systém. Náklonný systém lze pomocí tlačítka na pravém přepínači elektronicky zablokovat, což je velmi praktické např. při parkování nebo stání na semaforu.

matná zelená
černá matná
  Cena 339.990,- Kč vč. DPH

Svezte se s Kymco CV3 550i ABS

Objednejte si zkušební jízdu vyplněním formuláře -> -> ->

Ozveme se Vám s nabídkou termínu, jak jen to bude možné a určitě se domluvíme na nějakém vyhovujícím termínu.

Vyplněním a odesláním Kontaktního formuláře pro rezervaci Zkušební jízdy udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Auto - Moto Riegger s.r.o., se sídlem Litoměřická 575/4, 190 00 Praha 9, IČ: 271 90 579, zapsané v Obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 103186 (dále jen „Správce“),aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
- jméno a příjmení,
- e-mail,
- telefonní číslo,
a to za účelem zpětného kontaktu ve spojení s produkty Kymco a k marketingovým účelům, přičemž četnost marketingových sdělení nebude četnější, než 1x za 2 týdny. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.
Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti, tj. na e-mail info@skutry-praha.cz nebo dopisem na adresu sídla společnosti.
Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
- vzít souhlas kdykoliv zpět,
- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, vyžádat si kopii těchto údajů,
- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
- na přenositelnost údajů,
- podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.

 

Captcha Code

Pro vygenerování jiného kódu klikněte na obrázek.
 
 

Specifikace

CV3 350i ABS
Základní informace
Výkon37,5 kW při 7500 ot./min.
Maximální rychlost---,- km/h
Hmotnost (pohotovostní/celková)282/447 kg
Rozměry (d/š/v/výška sedadla)2140/800/1485/795 mm
Objem nádrže15,5 litrů
Spotřeba/emiseEURO 5 / spotřeba paliva (l/100 km) Ø 4,8l; CO2 emise 113g/km
Motor / převodovka
Motor (typ)dvouválcový, kapalinou chlazený 4takt se 4ventilovou technikou a vstřikováním paliva
Zdvihový objem550 ccm
Startérelektrický
Spojkaodstředivá
Převodovkabezestupňový variátor
Podvozek
Přední odpruženísystém KALS (Kymco Advance Leaning Suspension)
Zadní odpruženímono tlumič
Brzdy - přední2 kotouče (250 mm) s ABS
Brzdy - zadní1 WAWE kotouč (260 mm) s ABS
Pneumatiky - přední110/70R-13
Pneumatiky - zadní160/60-15

Galerie

 
 
 

motto.png

Pokud Váš hovor nepřijímáme, neznamená to, že s Vámi nechceme mluvit. Pouze se věnujeme zákazníkům fyzicky přítomným na prodejně/servisu. Zavolejte znovu později, zanechte nám vzkaz formou SMS nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení!