STK servis

Uplynuly 4 roky od koupě Vašeho motocyklu nebo 2 roky od poslední kontroly STK? Postaráme se o Váš motocykl, zajistíme přípravu a provedení STK za Vás. Přistavte svůj stroj do našeho servisu spolu s potřebnými doklady (velký technický průkaz- TP, malý technický průkaz - OTP), my pak zajistíme celkovou prohlídku motocyklu, jeho případnou přípravu k prohlídce STK a zajistíme samotnou prohlídku. Stroj musí být vybaven také povinnou výbavou. Nemáte-li kompletní výbavu, rádi Vám také pomůžeme s jejím doplněním.

Díky našemu dohledu nemusíte ztrácet čas ztrávený na stanici STK čekáním v dlouhých frontách a díky odborné přípravě a dohledu nad samotnou prohlídkou nemusíte mít obavy o případné průtahy díky případným technickým nedostatkům, kterým předcházíme již samotnou přípravou Vašeho stroje na tuto prohlídku.

motto.png

Pokud Váš hovor nepřijímáme, neznamená to, že s Vámi nechceme mluvit. Pouze se věnujeme zákazníkům fyzicky přítomným na prodejně/servisu. Zavolejte znovu později, zanechte nám vzkaz formou SMS nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení!