Originální náhradní díly Kymco

Kymco originální náhradní díly jsou vyráběny stejným výrobním procesem a za použití nejmodernějších technologií jako díly, které jsou používané při výrobě nového skútru, motocyklu nebo čtyřkolky. 

Pro maximální zajištění platnosti záruky Kymco doporučuje výhradní používání originálních náhradních dílů. V případě použití neoriginálních dílů si výrobce vyhrazuje právo na možnost krácení záruky nebo její úplné zrušení. Použití neoriginálních náhradních dílů obecně nemusí dosahovat stejné kvality, jako v případě originálních dílů a může tak dojít nejen k poškození takového dílu, ale také k ohrožení celkové bezpečnosti vozu. 

Kymco originální díly můžete poptat vyplněním níže uvedeného formuláře. Po odeslání vyplněného formuláře Vás budeme kontaktovat s konkrétní nabídkou.


 

Captcha Code

Pro vygenerování jiného kódu klikněte na obrázek.
 
motto.png

Pokud Váš hovor nepřijímáme, neznamená to, že s Vámi nechceme mluvit. Pouze se věnujeme zákazníkům fyzicky přítomným na prodejně/servisu. Zavolejte znovu později, zanechte nám vzkaz formou SMS nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení!