Kymco Like 2 125i CBS

I like it, I love it!

Modelová řada LIKE je v programu již od roku 2009, ale nový LIKE II nemá kromě jména se stávající verzí téměř nic společného. LIKE II je kompletně nově vyvinutý model. Jeho srdcem je nově vyvinutý vzduchem chlazený motor splňující normu EURO4 a bude v budoucnu pohánět i další stroje o objemu 125 ccm.

Není žádným tajemstvím, na jakou cílovou skupinu LIKE II cílí, designéři mu dali do vínku stylové prvky jako dvoubarevné sedačky, chromované element a lakované kryty podlahy, aby byl prostě originálu co nejblíže. Samozřejmostí je kompletní osvětlovací soustava s LED technologií.

Od léta 2018 limitovaná edice EXLUSIVE

Nový LIKE II 125i CBS nastoluje novou generaci modelů značky KYMCO, která se vyznačuje nejmodernější motorovou technikou, příkladným zpracováním a láskou k detailům, za které by se nemusela stydět ani vozidla prémiové třídy. Je zde zcela jasně vidět, že KYMCO cílí na ty nejvyšší mety.

Proto jsme rozhodli náš model LIKE II 125i pro rok 2018 nabídnout také jako limitovanou edici pod názvem LIKE II 125i ABS EXCLUSIVE. U tohoto provedení bude vůbec poprvé uveden systém NOODOE v kategorii skútrů do 125 cm³. Stejně jako v automobilové branži bude konektivita u motocyklů hrát stále větší roli a právě systém NOODOE má pro tuto roli ty nejlepší předpoklady.

Aby se tato limitovaná edice také opticky odlišila od základního provedení, bude tento model dodáván ve speciální barevné kombinaci deep blue metalíza se šedým sedadlem a je dále vybaven systémem ABS na rozdíl od základní verze s kombinovanými brzdami. Toto provedení bude dále ještě sériově vybaveno hodnotným originálním kufrem (topcase).

červená
šedá
bílá
tmavě modrá metalíza (pouze pro verzi EXCLUSIVE)
  Cena 66.990,- Kč vč. DPH

  Cena 79.990,- Kč vč. DPH pro verzi Exclusive

Tři nové barvy

Noodoe

Specifikace

Like 125 4T
Základní informace
Výkon8,5 kW při 8500 ot./min.
Maximální rychlost--- km/h
Hmotnost (pohotovostní/celková)128 kg/ 283 kg
Rozměry (d/š/v/výška sedadla)1915/680/1130/820 mm
Objem nádrže6,5 litru
Spotřeba/emiseEURO 4 / spotřeba paliva (l/100 km) Ø 2,8l; CO2 emise 64g/km
Motor / převodovka
Motor (typ)jednoválcový, vzduchem chlazený 4takt se vstřikováním
Zdvihový objem125 ccm
Startérelektrický
Spojkaodstředivá
Převodovkabezestupňový variátor
Podvozek
Přední odpruženíhydraulická teleskopická vidlice
Zadní odpruženíjednostranná kyvná vidlice, hydr. tlumená (2 tlumiče se seřiditelným předpětím pružiny)
Brzdy - přední1 kotouč (220 mm)
Brzdy - zadní1 kotouč (200 mm)
Pneumatiky - přední110/70-12
Pneumatiky - zadní130/70-12
Poznámka
možno řídit s ŘP sk. B

Galerie

motto.png

Pokud Váš hovor nepřijímáme, neznamená to, že s Vámi nechceme mluvit. Pouze se věnujeme zákazníkům fyzicky přítomným na prodejně/servisu. Zavolejte znovu později, zanechte nám vzkaz formou SMS nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení!