Kymco Like II 125i ABS Exclusive

I like it, I love it!

Lehký italský přízvuk retro stylu v kombinaci s nejnovějšími technologiemi v motoru, materiálu a vybavení: to je KYMCO Like II 125i. Nové vydání bestselleru roku 2009 přináší vše, co od něj fanoušci očekávají. Jeho vzhled, za který vděčí italskému designérovi Massimu Zanibonimu, přináší do ulic elegantní lehkost. Jistě zapůsobí i vnitřní hodnoty tohoto krasavce, jako stabilní dvojitý rám, teleskopická vidlice, nastavitelný tlumič a extrémně úsporný čtyřdobý motor Euro 4. Z multifunkčního kokpitu získá řidič řadu informací a může si také nabít svůj smartphone prostřednictvím moderního USB portu v odkládací schránce.

Limitovaná edice EXCLUSIVE

Ale tento vychytaný skútr dokáže ještě víc! Topcase a ABS systém od firmy Bosch, jsou součástí standardního vybavení, a hlavně se může pochlubit novým systémem NOODOE, který je vůbec poprvé nasazen u skútru s obsahem 125 ccm - a je vrcholem této "EXCLUSIVE" verze.

Se systémem KYMCO Noodoe se digitální síť dostává do pilotního kokpitu. Inovativní a plně digitální displej vytváří řadu možností jako přístrojový panel a nejenže zobrazuje klasické hodnoty kokpitu, jako je rychlost nebo stav kilometrů. Informuje také o tlaku v pneumatikách, předpovědi počasí a se smart kompasem také směr a vzdálenost k bodům zájmu (například čerpací stanice). Noodoe může také zobrazovat zprávy z chytrých telefonů (například od společnosti WhatsApp nebo jiných kanálů sociálních médií), jakmile se skútr zastaví. Pomocí připojení k aplikaci pro smartphone lze uživatelské rozhraní nakonfigurovat podle vašich přání.

tmavě modrá metalíza (pouze pro verzi EXCLUSIVE)
  Cena 83.990,- Kč vč. DPH

Specifikace

Like 125 4T
Základní informace
Výkon8,5 kW při 8500 ot./min.
Maximální rychlost--- km/h
Hmotnost (pohotovostní/celková)128 kg/ 283 kg
Rozměry (d/š/v/výška sedadla)1915/680/1130/820 mm
Objem nádrže6,5 litru
Spotřeba/emiseEURO 4 / spotřeba paliva (l/100 km) Ø 2,8l; CO2 emise 64g/km
Motor / převodovka
Motor (typ)jednoválcový, vzduchem chlazený 4takt se vstřikováním
Zdvihový objem125 ccm
Startérelektrický
Spojkaodstředivá
Převodovkabezestupňový variátor
Podvozek
Přední odpruženíhydraulická teleskopická vidlice
Zadní odpruženíjednostranná kyvná vidlice, hydr. tlumená (2 tlumiče se seřiditelným předpětím pružiny)
Brzdy - přední1 kotouč (220 mm)
Brzdy - zadní1 kotouč (200 mm)
Pneumatiky - přední110/70-12
Pneumatiky - zadní130/70-12
Poznámka
možno řídit s ŘP sk. B

Galerie

motto.png

Pokud Váš hovor nepřijímáme, neznamená to, že s Vámi nechceme mluvit. Pouze se věnujeme zákazníkům fyzicky přítomným na prodejně/servisu. Zavolejte znovu později, zanechte nám vzkaz formou SMS nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení!